Yaratıcı FİKİRLERLE
markanızı büyütüyoruz

kal visuals DqmXihYx5UE unsplash 1 scaled

BİZ KİMİZ ?

lham veren hikayelerimizden edindiğimiz bilgi birikimi ile markanıza değer katmak ve en iyi içerikleri üretmek için güçlü bir ekip oluşturduk.

1CreativeAgency, markanızı en verimli şekilde analiz eden ve geliştiren bir kreatif ajanstır. Ürettiğimiz içeriklerin dışında en deneyimli iş ortaklarımız ile markanıza 360 derece pazarlama hizmeti sunuyoruz.

DİNLE

Yarattığınız markayı tanımak için hikayenizi dinliyor, markanızı büyütmek için tüm ihtiyaçlarınız doğrultusunda size öneriler sunuyoruz.

ÜRET

Aldığımız bilgiler ve yaptığımız sektör analizleri ile markanızı büyütmek için stratejik fikirler üreterek beyin fırtınası seansları düzenliyoruz.

AKSİYON

Birlikte Eylem Planı hazırlıyor ve her alanda çalışma yapmak için hemen harekete geçiyoruz. Markanızı ileriye taşıyoruz!

1Creative Social Media

Halihazırda varolan veya sıfırdan yaratacağımız sosyal medya hesaplarınızın analitiklerinin takibinden, içeriklerinizi öne çıkarmaya kadar önce sayfanıza bir strateji oluşturup, yönetiyor sonra da raporluyoruz.

Dijital kimliklerimizin en az günlük kimliklerimiz kadar önemli olduğu bugünlerde sizlere en doğru sosyal kimliği yaratma konusunda uzman ekibimizle 1creative ailesi olarak yanınızdayız.

1Creative Production

Markanızın hedef kitle analizi ile birlikte global içerik trendlerine uygun video ve fotoğraf konseptleri üretmekteyiz.

Fikirlerinize değer veriyoruz. Düşündüğüz projelerin hayata aktarılması adına prodüksiyonel üretim ve çözüm sürecinde, her adımda 1creative ailesi olarak yanınızdayız.

Cape Dome
Tanıtım Filmi

Balaban Solid sports
Tanıtım Filmi

Cape Dome
Tanıtım Filmi - 2

Referanslarımız

Ekibimiz

Cunda Despot Evi - Tanıtım Filmi

Videoyu oynat

Blog