1CreativeAgency
1Creative Production

Neler Yapıyoruz?

Prodüksiyon Hizmetlerimiz

Markanızın vizyonuna öncelik veriyor, akılda kalıcı ve viral video içerikleri oluşturmak için çalışıyoruz. Üretim ve çözüm süreci boyunca, işbirliğinin ve müşterilerimizin fikirlerine değer vermenin önemini biliyoruz.

Prodüksiyon hizmetimiz ile küresel içerik trendleriyle uyumlu ve markanızın hedef kitle analizine uygun hale getirilmiş video ve fotoğraf konseptleri oluşturmayı hedef alıyoruz.

Araştırmalara göre çevrimiçi kullanıcıların %53’ü sosyal medyada dolaşırken markanızla alakalı video izledikten sonra sizinle etkileşime giriyor. Dolayısıyla,etkileşiminizi, satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi arttırmak adına dijital mecralarda video içeriğinizin olması markalar için çok büyük bir avantajdır.

Biz 1CreativeAgency olarak, markanızın vizyonununa öncelik vererek akılda kalıcı, viral video içerikleri üretiyor ve oluşturduğumuz içerikler ile markanıza değer katıyoruz.

Film
DİJİTAL Reklam /TANITIM FİLMİ

Güçlü video prodüksiyon hizmetlerimiz, deneyimli teknik personelimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve yaratıcı, hedef odaklı içerik ekibimizle bir araya gelerek müşterilerimize tanıtım filmleri ve dijital reklamların yanı sıra etkili çözümler sunuyoruz.

Group 15
DRONE ÇEKİMİ

Profesyonel ve sertifikalı pilot ekibimizle, çekmek istediğiniz her türlü hava görüntüsünü özenle yakalıyoruz. Geniş ekipman yelpazemizle, ticari ve sanatsal projelerinizde sizin için bir çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Group 19
FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Markanızı ayrıntılı bir şekilde analiz ediyor ve en son teknolojiyi, ileri ekipmanları kullanarak sizin için etkileyici fotoğraf ve videolar çekiyoruz.

Fotoğraf ve video çekimlerinde sadece ekipman kalitesinin değil, aynı zamanda profesyonel bir ekip olmanın da önemini biliyoruz. Uzman kadromuzla, markanızı yeni ufuklara taşıyacak hizmeti size sunuyoruz.

Group 17
KATALOG TASARIMI

Gerçekleştirdiğimiz çekimler sonrasında ürün veya hizmetlerinizi katalog formatına dönüştürerek sunuyoruz. Bu sayede markanızın etkili bir şekilde tanıtımını yapmanızı sağlıyoruz.

Basılı katalog ve E-katalog için elde ettiğimiz fotoğraf çalışmaları, sadece markanızın tanıtımında değil, aynı zamanda çeşitli alanlarda kullanabileceğiniz önemli görsel öğelerdir.

Video
BELGESEL

Çeşitli dijital platformlarda uzman kişilerle işbirliği yaparak özgün içerikler üretiyoruz. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış ekibimiz, yaratıcılık ve yenilik konularında harika bir sinerji oluşturuyor. Bu sayede markanızın hikayesi, dijital dünyada etkileyici bir şekilde sunuluyor ve izleyicilerinizin gözünde daha fazla yer ediniyor.

LogoIpsum4
LogoIpsum8
LogoIpsum2
LogoIpsum3
LogoIpsum5
LogoIpsum6
LogoIpsum1
LogoIpsum7