Neler Yapıyoruz?

Markanızın hedef kitle analizi ile birlikte global içerik trendlerine uygun video ve fotoğraf konseptleri üretmekteyiz.

Fikirlerinize değer veriyoruz. Düşündüğüz projelerin hayata aktarılması adına prodüksiyonel üretim ve çözüm sürecinde, her adımda 1creative ailesi olarak yanınızdayız.

Prodüksiyon Hizmetlerimiz

Araştırmalara göre çevrimiçi kullanıcıların %53’ü sosyal medyada dolaşırken markanızla alakalı video izledikten sonra sizinle etkileşime giriyor. Dolayısıyla,etkileşiminizi, satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi arttırmak adına dijital mecralarda video içeriğinizin olması markalar için çok büyük bir avantajdır.

Biz 1CreativeAgency olarak, markanızın vizyonununa öncelik vererek akılda kalıcı, viral video içerikleri üretiyor ve oluşturduğumuz içerikler ile markanıza değer katıyoruz.

DİJİTAL Reklam /TANITIM FİLMİ

Güçlü video prodüksiyon hizmetlerimiz, yetenekli ve deneyimli teknik kadromuz, son teknoloji ekipmanlarımız, yaratıcı ve hedef odaklı içerik ekibimiz ile tanıtım filmi ve digital reklam alanında etkin çözümleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

DRONE ÇEKİMİ

Profesyonel ve sertifikalı pilot ekibimizle istemiş olduğunuz her türlü havadan görüntüleri sizler için çekiyoruz. Sahip olduğumuz ekipman genişliği ile gerek ticari gerekse sanatsal işlerinizde sizlerle çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyarız.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

1Creative ekibi olarak; markanızı iyi analiz edip son teknoloji, gelişmiş ve kaliteli ekipmanlar kullanarak sizler için en iyi ve etkileyici fotoğraflar, videolar çekiyoruz. Fotoğraf ve video çekiminde ekipman kalitesi kadar profesyonel ekip de öneminin farkındayız. Alanında uzman kadromuzla sizlere, markanızı ileriye taşıyacak hizmeti sağlıyoruz.

KATALOG TASARIMI

Basılı katalog ve E-katalog için gereken aynı zamanda farklı alanlarda da kullanabileceğiniz fotoğraf çalışmaları markanızın tanıtımında önemli bir rol oynamaktadır.

1Creative olarak bu alanda çekimleri gerçekleştirdikten sonra ürün yada servislerinizi katalog haline getiriyoruz.

BELGESEL

1Creative ekibi olarak, alanında uzman kişilerle farklı dijital mecralara içerikler üretiyoruz.