1CreativeAgency

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

İlham veren hikayelerimizden edindiğimiz bilgi birikimi ile markanıza değer katmak ve en iyi içerikleri üretmek için güçlü bir ekip oluşturduk.

1CreativeAgency, markanızı en verimli şekilde analiz eden ve geliştiren bir kreatif ajanstır. Ürettiğimiz içeriklerin dışında en deneyimli iş ortaklarımız ile markanıza 360 derece pazarlama hizmeti sunuyoruz.

Hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size yardımcı olmaya hazırız.

IMG 7804 Large

Ekibimiz

Ekibimiz prodüksiyon, tasarım, sosyal medya alanlarında yetenekli ve tutkulu profesyonellerden oluşmaktadır. Her bir iş projesi kendi içinde benzersiz olduğu için alanlarında uzman ekiplerimiz bir araya gelerek, sizin için, özgün ve kreatif stratejilerle uçtan uca çözümler üretiyor.

Zeynel bölükbaşı

Photographer

Estella Rui

Designer

Etia Belsky

Designer

Sarp Demirkazık

Animator

Zet Arnold

Videographer

Anita Molkova

Designer
Bizi Buralardan Takip Edebilirsin:
LogoIpsum4
LogoIpsum8
LogoIpsum2
LogoIpsum3
LogoIpsum5
LogoIpsum6
LogoIpsum1
LogoIpsum7

VİZYON

MİSYON

Başarılı bir marka oluşturmak, uzmanlık, özveri ve müşterilerin beklentilerinin derinlemesine anlaşılmasını gerektirir. Bu beklentileri etkili bir şekilde karşılayabilen ve müşterilerin marka kimliğini ifade etmenin uygun yollarını bulmamıza yardımcı olan profesyonellerle çalışmak vizyonumuzun en önemli parçasıdır.

Her tasarım alanında en bilinçli kararı verdiğimizden ve en iyi sonuçları yarattığımızdan emin olmak için, tüm müşterilerimizi kucaklıyor ve en iyi olmayı misyon ediniyoruz.

Sizi dinledikten sonra çıktığınız yolda her adımınıza destek olarak markanızın büyümesine tanıklık ediyoruz.

PORTFOLYO