Neler Yapıyoruz?

Markanıza ait olan veya sıfırdan yaratacağımız sosyal medya hesaplarınıza ait analitiklerinin takibi içeriklerinizi öne çıkarılması gibi hizmetlerimiz ile size özel bir strateji oluştururuz.

Markanızın hedef kitle analizi ile birlikte global içerik trendlerine uygun video,fotoğraf ve tasarım konseptleri üretiyoruz.

Sonrasında hesaplarınızı stratejilerimize uygun olarak yönetip, her ay sonunda sizlere aylık çalışmalarımızı raporluyoruz.

Dijital kimliklerimizin en az günlük kimliklerimiz kadar önemli olduğu bugünlerde sizlere en doğru sosyal kimliği yaratma ve markanıza değer katmak için, alanında uzman ekibimizle 1creative ailesi olarak yanınızdayız.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Araştırmalara göre insanların %74’ü bir şey satın alma kararı verirken sosyal medyayı kullanıyor. Dolayısıyla, günümüzde dijital varlıklarınızın yönetimi için alanında uzman kişiler ile çalışmanız markanızın sürdürülebilirliği açısından önemlidir.

Biz 1CreativeAgency olarak, markanızı analiz edip, doğru strateji ve planlamayla hedef kitlenizin ilgisini çekecek ve aynı zamanda marka
bilinirliğinizi arttıracak içerikler üretiyoruz.

SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ

Sosyal medya ajansı olarak sosyal medya yönetimi hizmeti ile markanızı sosyal mecralarda düzenli paylaşım yapıyoruz. En çok etkileşim alan içeriklerin üzerine giderek markanıza değer katıyoruz.

DİJİTAL STRATEJİ DANIŞMANLIĞI

Dijital platformda her markanın kendisine yol gösterecek güvenilir bir danışmana ihtiyacı vardır. Markanızın web ve sosyal medya kanallarında atacağı her adımda, 1Creative ekibi olarak markanıza yol göstermek amacıyla sunduğumuz en önemli hizmetlerimizden biri olan dijital strateji danışmanlığımızı alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmaktadır.

Dijital alanlardaki iş birliği ve yatırım fırsatlarını, markanızın sektörüne ait trendleri ve en güncel imkanları size düzenli sunuyoruz. Markanızın dijital mecralardaki imajını oluşturabilmek için, markanızın bulunduğu sektörü, pazarı ve mevcut rakiplerinizi dijital kanallar yardımıyla analiz edip sizlere strateji planlarımızı sunuyoruz.

GÖRSEL İÇERİK ÜRETİMİ

Sosyal medya hesaplarınız için farklı fotoğraf,poster ve videolar oluşurmaktayız. Bu içerikleri oluştururken grafik tasarım ve after effect uygulayıcılarımızla sizlere yaratıcı çözümler sunuyoruz.

YOUTUBE KANAL YÖNETİMİ

YouTube sahip olduğu her türdeki içeriklerle ve çeşitli kullanıcıları ile dünyanın en çok tercih edilen platformlarından biri olarak öne çıkıyor. Siz de bu yeni, renkli dijital dünyada 1Creative ile bu platformda yer alabilirsiniz.

1Creative ekibi olarak markanızın youtube için ihtiyacı olan prodüksiyon,video editleme,sayfanıza özel planlama ve analitilik raporlamaları markanız için hazırlıyoruz.

Doğru YouTube video prodüksiyon stratejileri ve profesyonel süreç yönetimi sayesinde bu dünyada öne çıkmak isterseniz markanızı büyütmek ve markalaştırmak için 1Creative tarafından YouTube video prodüksiyonu hizmeti alarak bu yeni dünyada yerinizi alabilirsiniz.