1CreativeAgency
1Creative Social Media

Neler Yapıyoruz?

Markanız için özel bir sosyal medya stratejisi sunuyoruz. İşte sunduğumuz hizmetler:

  • Sosyal medya hesaplarınızın analitiğini düzenli olarak takip ediyor ve performansı optimize ediyoruz.
  • Hedef kitlenizi anlamak için kapsamlı analizler yapıyor ve bu bilgileri içerik oluşturma süreçlerimize entegre ediyoruz.
  • Görsel içerikler, video, fotoğraf ve tasarım konseptleri oluşturmak konusunda deneyimli bir ekibe sahibiz.
  • Sosyal medya hesaplarınızı günlük olarak yönetiyor, içerik paylaşımlarını ve etkileşimi artırıyoruz.
  • Her ay sonunda size aylık çalışma raporları sunarak, stratejilerimizin başarısını net bir şekilde görmenizi sağlıyoruz.
  • Markanızın dijital kimliğini güçlendiriyor ve çevrimiçi varlığınızı yönetiyoruz.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

İnsanların 74%’ü satın alma kararları verirken sosyal medyayı kullanıyor, işletmeler için güçlü bir sosyal medya varlığının önemini vurguluyor.

Sosyal medya hesaplarının analitiğini takip ederek ve hedef kitle analizleri yaparak, küresel içerik trendlerine uygun stratejiler geliştirmeyi hedefliyoruz. Sosyal medya yönetimi, içerik oluşturma ve marka kimliği ile ilgili kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Bu yaklaşım, müşterimizin markası ve hedef kitlesi ile yankı uyandıran video, fotoğraf ve tasarım konseptleri oluşturmamıza olanak tanıyor ve markalarımız bir adım öne taşıyoruz.

Markanızı daha görünür hale getirmek, hedef kitlenizle etkileşimi artırmak ve değerinizi artırmak için 1creative ekibi olarak yanınızdayız.

Group 23
SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ

Hedef kitlenizin beklentilerini ve ilgi alanlarını anlayarak, içerik üretiminde stratejik bir yaklaşım benimsiyoruz. Böylece, markanızın hedef kitlesi ile daha derin ve anlamlı bir bağ kurmanızı sağlıyoruz.

Düzenli olarak güncellenen içeriklerimiz, markanızın takipçileriyle etkileşimini artırırken, aynı zamanda markanızın değerini yükseltmeye yönelik bir katkı sağlar. Sosyal medya platformlarındaki etkinliğinizin artması, markanızın daha geniş bir kitleye ulaşmasına ve daha fazla tanınmasına yardımcı olur.

Group 21
DİJİTAL STRATEJİ DANIŞMANLIĞI

Markanızın dijital varlığını en etkili şekilde yönlendirmek amacıyla sunduğumuz önemli bir hizmet, uzman ekibimiz tarafından sunulan dijital strateji danışmanlığıdır.

Markanızın dijital dünyadaki imajını güçlendirebilmek adına, sektör analizi, pazar araştırması ve rakip analizi gibi ayrıntılı bilgilerle dolu strateji planları sunuyoruz. Dijital mecralarda markanızı daha güçlü bir şekilde temsil etmenize yardımcı olacak yolu aydınlatıyoruz. 1Creative olarak, markanızın dijital başarısını en üst düzeye çıkarmak için buradayız.

Group 24
GÖRSEL İÇERİK ÜRETİMİ

Sosyal medya hesaplarınız için farklı fotoğraf, poster ve videolar oluştururken yaratıcı bir yaklaşım benimsiyoruz. Adobe Creative Cloud uygulamalarında uzman ekibimiz, markanız için etkileyici ve özgün içerikler üretmek için bir araya geliyor.

Her bir görsel veya video, markanızın özgün kimliğini ve mesajını yansıtmak amacıyla özenle hazırlanıyor. Renkler, tasarım öğeleri ve animasyonlar, markanızın hikayesini en iyi şekilde anlatmaya yardımcı olacak şekilde sizlere sunuluyor.

Group 25 1
YOUTUBE KANAL YÖNETİMİ

YouTube, geniş içerik yelpazesi ve farklı kullanıcıları ile dünyanın en popüler platformlarından biri haline gelmiştir. Siz de bu dinamik dijital dünyada markanızı tanıtmak ve büyütmek için 1Creative ile YouTube platformunda var olabilirsiniz. .

Markanızın YouTube'da başarılı olabilmesi için ihtiyaç duyduğu prodüksiyon, video düzenleme, özel planlama ve analitik raporlar gibi önemli hizmetleri sunuyoruz. .

YouTube video prodüksiyonu stratejilerini doğru bir şekilde uygulayarak, markanızı bu büyüleyici dijital dünyada öne çıkarabilirsiniz. Markanızı büyütmek ve tanıtmak için 1Creative'in profesyonel hizmetlerinden yararlanarak YouTube'da markanızın etkisini artırabilirsiniz.

iPhone XR Isometric Large