1CreativeAgency

Influencer Marketing

Markanızın büyümesini istiyorsanız, doğru hedef kitleye ulaşmak esastır. Geleneksel pazarlama artık yeterli değil. Tüketiciler, samimi, etkili ve doğru mesajlarla kendilerine ulaşan markalara yöneliyor. İşte bu noktada Influencer Marketıng devreye giriyor.

Influencer Marketing Nedir?

Influencer Marketing, sosyal medya platformlarında etkileyici kişilerin, yani influencer’ların kullanıldığı bir pazarlama stratejisidir. Bu özel kişiler, belirli bir takipçi kitlesine sahiptir ve bu takipçiler tarafından güvenilir birer kaynak olarak kabul edilirler. İşbirliği yaparak, markalar, influencer’ların takipçilerine organik bir şekilde ulaşmayı amaçlarlar. Bu sayede, markalar, hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşır ve güvenilir bir bağ kurar.

Avantajları Nelerdir?

Doğru influencer seçimiyle hedef kitlenize hızlı ve etkili bir şekilde ulaşabilir, marka itibarınızı artırabilir ve özgün içeriklerle öne çıkabilirsiniz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

1 Creative Agency olarak, Influencer Marketing konusunda uzmanız. Doğru influencerları seçiyor, etkili stratejiler geliştiriyor ve markanızın büyümesine yardımcı oluyoruz.
  • Hedef Kitle ve Influencer Seçimi: Markanızın hedef kitlesini belirleyerek, uygun ve güvenilir influencerlarla iş birliği yapıyoruz.
  • İş Birliği Teklifi ve Anlaşması: Influencerlarla uygun iş birliği teklifleri yaparak detayları belirliyoruz.
  • İçerik Oluşturma ve Onay Süreci: Influencerlar tarafından oluşturulan içeriği markanıza uygunluğu açısından titizlikle kontrol ediyoruz.
  • Kampanya Yayını ve Raporlama: Influencerlar içeriği paylaştıktan sonra başarıyı ölçerek size raporlama sunuyoruz.

Markanızın doğru kitleye ulaşmasını ve etkili bir şekilde büyümesini istiyorsanız, Influencer Marketing hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

Group 23
SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ

Sosyal medya ajansı olarak sosyal medya yönetimi hizmeti ile markanızı sosyal mecralarda düzenli paylaşım yapıyoruz. En çok etkileşim alan içeriklerin üzerine giderek markanıza değer katıyoruz.

Group 21
DİJİTAL STRATEJİ DANIŞMANLIĞI

Dijital platformda her markanın kendisine yol gösterecek güvenilir bir danışmana ihtiyacı vardır. Markanızın web ve sosyal medya kanallarında atacağı her adımda, 1Creative ekibi olarak markanıza yol göstermek amacıyla sunduğumuz en önemli hizmetlerimizden biri olan dijital strateji danışmanlığımızı alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmaktadır.

Dijital alanlardaki iş birliği ve yatırım fırsatlarını, markanızın sektörüne ait trendleri ve en güncel imkanları size düzenli sunuyoruz. Markanızın dijital mecralardaki imajını oluşturabilmek için, markanızın bulunduğu sektörü, pazarı ve mevcut rakiplerinizi dijital kanallar yardımıyla analiz edip sizlere strateji planlarımızı sunuyoruz.

Group 24
GÖRSEL İÇERİK ÜRETİMİ

Sosyal medya hesaplarınız için farklı fotoğraf,poster ve videolar oluşurmaktayız. Bu içerikleri oluştururken grafik tasarım ve after effect uygulayıcılarımızla sizlere yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Group 25 1
YOUTUBE KANAL YÖNETİMİ

YouTube sahip olduğu her türdeki içeriklerle ve çeşitli kullanıcıları ile dünyanın en çok tercih edilen platformlarından biri olarak öne çıkıyor. Siz de bu yeni, renkli dijital dünyada 1Creative ile bu platformda yer alabilirsiniz.

1Creative ekibi olarak markanızın youtube için ihtiyacı olan prodüksiyon,video editleme,sayfanıza özel planlama ve analitilik raporlamaları markanız için hazırlıyoruz.

Doğru YouTube video prodüksiyon stratejileri ve profesyonel süreç yönetimi sayesinde bu dünyada öne çıkmak isterseniz markanızı büyütmek ve markalaştırmak için 1Creative tarafından YouTube video prodüksiyonu hizmeti alarak bu yeni dünyada yerinizi alabilirsiniz.

LogoIpsum4
LogoIpsum8
LogoIpsum2
LogoIpsum3
LogoIpsum5
LogoIpsum6
LogoIpsum1
LogoIpsum7